Zabudnuté heslo

REGISTRÁCIA

jalas

Jalas – začína to u nôh. JALAS Fínsko vyrába technicky najpokročilejšiu bezpečnostnú obuv na trhu. Už od roku 1916 sa vyznačuje vysokou kvalitou, pohodlím a ergonómiou. Obuv JALAS sa stále navrhuje, vyvíja a vyrába vo fínskom meste Jokipii, kde sa táto značka pred sto rokmi zrodila. V roku 2008 ju kúpila švédska spoločnosť Ejendals.
Prečítajte si viac O značke jalas.

Celý popis

Značka existuje už viac ako 100 rokov a za celú dobu venuje svoju pozornosť iba topánkam. Do detailov vypracovaná obuv sa vyznačuje kvalitnými materiálmi, funkčnými detailami a nadčasovým dizajnom.

Pracovná obuv jalas zaujme už na prvý pohľad. Vybrané modely, hlavne z kolekcie Exalter, sú dizajnovo spracované veľmi pekne. Kombinácia čiernej a firemnej červenej pôsobí agresívne a vyzývavo. Príjemným a funkčným prvkom je aj zapínanie na Boa Fit systém, vďaka ktorému môžete dať zbohom klasickému viazaniu na šnúrky.

Samozrejmosťou je aj vysoká bezpečnosť. Nájdete tu všetky bezpečnostné triedy – S1, S2 aj S3. Topánky majú často hliníkovú alebo kompozitovú špicu, kevlarovú planžetu proti prepichnutiu, Vibramovú podrážku a výborné tlmenie nárazov. Na to slúžia prepracované viacvrstvové podrážky či rôzne systémy tlmenia nárazov v oblasti päty.

Počas aktuálneho zimného obdobia možno oceníte unikátnu podrážku Vibram Artic Grip, ktorú nájdete predovšetkým v kolekcii Heavy Duty.

Pracovné topánky jalas môžete nájsť roztriedené aj v kolekciách – E-Sport, Exalter2, Heavy Duty, M-Sport, SPOC, Zenit alebo Zenit Evo.

V prípade záujmu o špecifický produkt si môžete prezrieť kompletný produktový katalóg v sekcií Katalógy.

V našej ponuke nájdete obuv jalas v kategóriách:

Skryť popis

Zobrazených 1–20 z 58 výsledkov

TOP