Zabudnuté heslo

REGISTRÁCIA

ProMacher Erebos

Plánujete kúpu pracovných nohavíc Promacher Erebos?
Prečítajte si našu recenziu a spoznajte ich do detailu. Rozoberieme si funkčnosť a kvalitu, ale aj dizajn a pohodlie.

  • Funkčnosť
  • Kvalita
  • Dizajn
  • Pohodlie

Funkčnosť

Montérky Promacher Erebos patria medzi základné nohavice, ktorá zaujmú predovšetkým svojim dizajnom a zložením. Majú však aj pár funkčných riešení, ktoré milo prekvapia.

Najväčším benefitom je určite plejáda vreciek. Okrem klasických vrchných vpredu a vzadu majú Erebosy aj prídavné tesárske vrecká. Tie sú odnímateľné na zips, vďaka ktorému môžete vrecká jednoducho dať dole a bezpečne odložiť na miesto, kde ich už určite nikdy nenájdete. Výhodou je aj bočné vrecko na suchý zips na jednej strane, a vrecko na meter na druhej strane.

Montérky sú vybavené aj kapsou pre kolenačky (chrániče kolien). Tie sa do týchto nohavíc vkladajú zvonku zo spodnej strany, ale nemajte obavy, chrániče Vám nevypadnú. Môžete ich totižto vložiť do jedného z dvoch záhybov, ktoré sa nachádzajú vo vnútornej strane kapsy.

Reflexné prvky sú snáď už povinnou výbavou moderných nohavíc.

Kvalita

Ako sme zmienili, nohavice zaujmú hlavne materiálmi. Hlavný materiál má zloženie 88% polyester a 12% bavlna čo značí pomerne robustné montérky. Výborne ho však dopĺňa druhý elastický materiál, ktorý sa skladá z 91% nylonu a 9% elastanu. Montérky tak dobre padnú a vďaka svojej flexibilite Vás nebudú obmedzovať v pohybe.

Na vnútornej aj vonkajšej nohe sa nachádza trojitý steh, a oblasť vreciek a hlavne kolien je vystužená Cordurou.

Dizajn

Promacher Erebos sú jedny z tých nohavíc, v ktorých sa nebudete hanbiť ísť do práce, do obchodu či kľudne aj niekde na prechádzku vo voľnom čase.

Montérky vsádzajú na jednoduchosť, majú moderný strih a elegantnú farbu, s ktorou nič nepokazíte - čiernu. Vďaka pridanému nylonu a elastanu sa môžete rozlúčiť zo zle padnúcimi montérkami a určite sa pri pohľade na Vás poteší aj nejedna žena.

Pohodlie

Montérky sú čoraz pohodlnejšie a nám to rozhodne neprekáža.

Samozrejme, stále sa bavíme o pracovných nohaviciach a nie o bežných voľnočasových nohaviciach. Stále sú to montérky na prácu, s Erebosmi však bude tá práca o niečo príjemnejšia.

Tieto strečové montérky skvelo sadnú, sú flexibilné a dobre ušité. Ak je pre Vás pohodlie priorita číslo 1 a nechce platiť za nadštandard akými sú Mascot či Helly Hansen, tak sú Promacher Erebos skvelo voľbou.

Kúpiť či nekúpiť?

Ak hľadáte najlepší pomer cena/kvalita/pohodlie, tak určite: kúpiť.

Montérky Promacher Erebos sú určite zmena oproti bežným montérkam. Ak chcete niečo lepšie, dizajnovo neutrálne, s dobrou kvalitou a výbornou pohodlnosťou, tak smelo do nich.

Výhodou je samozrejme aj cena, ktorá radí montérky do strednej triedy. Nie je to najnižšia trieda jednorázoviek (ktoré ani nemáme), na druhú stranu ani najvyšší svetový luxus (ktorý máme). Preto sú tieto nohavice najlepšia cenovo dostupná kvalita.

A prečo ich kupovať z ganesu?
Lebo predávame prémiové pracovné oblečenie a nezničíme si meno niečím, za čo sa ako predajca nepostavíme. Taktiež vďaka Vašim objednávkam môžeme rozširovať ponuku od Promachers a robiť to, na čo sme tu - ponúkať ľudom konečne kvalitné veci.

TOP