Zabudnuté heslo

REGISTRÁCIA

pracovné oblečenie Žilina

Prémiové značky pracovných odevov v Žiline

Pracovné odevy a ochranné pracovné pomôcky v Žiline. V predajni ganes.eu nájdete kvalitné montérky, bundy, mikiny, rukavice a topánky svetových značiek. Ponuku rozširujeme aj o ochranné pracovné pomôcky.

Časy, keď pracovné montérky pripomínali väzenský mundúr sú už dávno preč.
Dnes najznámejšie svetové značky vyrábajú kvalitné, funkčné a hlavne aj neuveriteľne štýlové pracovné oblečenie. A my Vám tieto značky prinášame pod jednou strechou.

V našej predajni pracovného oblečenia v Žiline tak nájdete oblečenie, ktore je nie len kvalitné a odolné, ale aj pohodlné a dobre vyzerá. Rozhodli sme sa raziť cestu kvalitným produktom, leho vieme, že na slovenskom trhu chýbajú.

Preto dodávame na slovenský trh prémiové značky, pre ktoré je kvalita taktiež prvoradá. Niektoré prežili dve svetové vojny, iné riadi tretia generácia rodiny, ďalšie používajú unikátne materiály a patentované technológie.

Príkladom môžu ísť škandinávske značky Helly Hansen Nórsko (143 rokov), MASCOT Dánsko (38 rokov), TEGERA Švédsko (71 rokov) a jalas Fínsko (104 rokov) či nemecký engelbert strauss Nemecko (113 rokov).

Ponuku stále rozširujeme na zákalde potrieb našich zákazníkov, preto sa na nás neváhajte obrátiť s akýmikoľvek požiadavkami. Najnovšie sme doplniili aj gumáky/pracovné čižmy značky DUNLOP Holandsko.

Kompletnú ponuku uzatvárajú aj ochranné pracovné pomôcky. Ochrana začína od hlavy, kde sú vhodné ochranné prilby a helmy. V dnešnej dobe ponúkajú bezpečnostné prilby množstvo výhod – od moderného dizajnu, cez ľahkú váhu až po funkčné riešenia. Často dopytovaným výrobcom je napr. Delta Plus. Na ochranu sluchu v hlučnom prostredí sa skvelo hodia chrániče sluchu. Tieto bezpečnostné slúchadlá sa dajú nasadiť buď klasickým penovým oblúkom na hlavu, alebo flexibilným upevňovacím mechanizmom priamo na bezpečnostnú prilbu. V tomto segmentie jasne vedú slúchadla Peltor od výrobcu 3M.

Nepodceňujte ani ochranu zraku. Ak Vám pri práci hrozí porucha zraku, tak určite používajte nejaké bezpečnostné okuliare. Vďaka pár sekundovému nasadeniu predídete možným fatálnym následkom na celý život. Navyše aj bezpečnostné okuliare dokážu byť moderné a trendy, hlavne tie od profesionálov akými sú značky Bollé či UVEX.

Pracovné oblečenie Žilina - predajňa sa nachádza na adrese Kragujevská 9, Žilina (Odkaz na Google Maps).

Pracovné oblečenie ganes Žilina
Predajňa ganes Žilina
Pondelok 8:00 - 16:30
Utorok 8:00 - 16:30
Streda 8:00 - 16:30
Štvrtok 8:00 - 16:30
Piatok 8:00 - 16:30
Sobota Zatvorené
Nedeľa Zatvorené
TOP