Zabudnuté heslo

REGISTRÁCIA

Reklamná potlač na pracovné oblečenie

Doplňte svoje pracovné oblečenie o logo firmy či inú vlastnú potlač.
Zvýšite tak úroveň a viditeľnosť firmy, a zamestnanci a pracovníci budú lepšie rozoznateľní.

Cenové ponnuky

Objednávky a žiadosti o cenové ponuky posielajte na obchod@ganes.eu alebo volajte na 0915 838 186.

Digitálna potlač

Ideálna technológia pre zákazky na potlač v nízkom náklade. Priama potlač textilu na najmodernejšej tlačiarni. Tlačí sa špeciálnymi pigmentovými atramentami na báze vody. Potlač je vo fotografickej kvalite a rozlíšení. Odolnosť potlače je garantovaná voči praniu do 40°C. Potlačený textil je možné žehliť na rubovej strane.

Sublimačná potlač

Sublimačná potlač je vhodná pre textil obsahujúci aspoň 65% syntetických vlákien. Disperzné farbivo sa potlačí na sublimačný papier, z ktorého je prenesený pomocou tlaku a tepla na textil vo forme par. Potlač sa nemusí fixovať, stálosť farieb je veľmi dobrá. Navyše sú zachované pôvodné vlastnosti materiálu, ako je priedušnosť a prateľnosť. Sublimačná potlač je vhodná na kusovú aj sériovú výrobu.

Sieťotlač

Najefektívnejšia a najstaršia technológia potlače textilu. Sieťotlač je schopná realizovať prakticky všetky tlačové motívy, od jednoduchých a jednofarebných až po viacfarebné či fotorealistické potlače. Garantovaná odolnosť potlače voči praniu do 40°C. Potlač je možné žehliť na rubovej strane.

Transférová potlač

Transférová potlač je metóda potlače, pri ktorej sa najprv motív potlačí na špeciálnu transférovú fóliu, potom potlačí lepidlom a následne sa pomocou tepla a tlaku prenesie na textil. Použiteľný na všetky typy textilu, okrem vodeodolných materiálov. Používa sa predovšetkým pre tlač na produkty, ktoré nie je možné potlačiť priamo.

Výšivka

Veľmi kvalitný spôsob prezentácie motívu alebo loga na textile. Motív sa vyšíva priamo na textil, kedy sa do vyšívacieho stroja nahrá predloha alebo sa vytvorí aplikovaná výšivka, ktorá sa následne našije alebo nalepí na produkt.

Laserové gravírovanie

Novodobá technológia, ktorá umožňuje rezanie vrstiev textilného materiálu laserovým lúčom. Technológia vhodná na fleecové produkty. Výsledný motív je do textilu vypálený a teda vydrží navždy. Nenanášajú sa však žiadne farby, preto je výsledná grafika iba jednofarebná (teda vo farbe textilu).

TOP