Zabudnuté heslo

REGISTRÁCIA

TEGERA® - Infinity

Predstavte si ochranné rukavice tak priliehavé, pohodlné a citlivé, že ich ani necítite na ruke. To je základná myšlienka stojaca za kolekciou ochranných rukavíc TEGERA® Infinity™ od švédskej spoločnosti Ejendals. Prečítajte si viac O značke TEGERA®.

Názov „Infinity“ znamená, že táto nová rada ponúka maximálnu citlivosť v končekoch prstov, úchopové vlastnosti, mäkkosť, obratnosť a ochranu.

Nová a jedinečná technológia
Tajomstvo kolekcie Infinity spočíva v novej, jedinečnej výrobnej technológií, ktorá kombinuje najmodernejší poťahový materiál s mimoriadne mäkkými ochrannými vláknami. K máčaniu sa používa zmes nitrilu a vodou rozpustného polyuretánu (PU), ktorá ponúka vynikajúcu flexibilitu, nekompromisnú ochranu, dokonalú prispôsobivosť a skvelú priliehavosť. Žiadne rukavice Infinity™ neobsahujú DMF. Prezrite si aj Porovnanie rukavíc TEGERA® Infinity™.

Bezpečnosť v každom detaile
Všetky rukavice TEGERA® Infinity™ sa vyrábajú v súlade s celosvetovo platnými normami OEKO-TEX®, aby bola zaručená najvyššia úroveň ochrany a mohli ste pracovať produktívne, pohodlne a bezpečne.

Studené a suché prostredie Suché a polosuché prostredie Mokre a olejové prostredie
Žiadne riziko porezania
8810

8800

8801

8802

8803

8804
Odolnosť proti porezaniu B
8805

8806
Odolnosť proti porezaniu D
8807

8811

8808

8812
Odolnosť proti porezaniu F
8814

Zobrazuje sa všetkych 13 výsledkov

TOP