Zabudnuté heslo

REGISTRÁCIA

Osobný asistent vo svete pracovnej módy

Predstavte si takúto situáciu. Potrebujete nové pracovné nohavice. Rozhodnete sa spraviť prieskum trhu, trochu pogooglite a zistíte, že všetky e-shopy spája jedna vec: nekonečná ponuka a minimum informácií. Jednoduchšie e-shopy ponúkajú fotku produktu a cenu, tie lepšie aspoň prepíšu text z katalógu.

Čo keby však spravil niekto krok navyše? Predávame prémiové pracovné oblečenie a k tomu patria aj prémiové služby pre zákazníkov.

V segmente pracovného oblečenia prinášame na Slovensko niekoľko zmien. Najhlavnejšou je určite ponuka, lebo nepredávame rokmi zaužívanú ponuku, ale prinášame kvalitné svetové značky. Druhou nevídanou zmenou je prístup k zákazníkovi. Z klasického prístupu "tam sú produkty, niečo si vyberte a dajte mi pokoj" sme prešli na plnohodnotnú starostlivosť o zákazníka, kedy sa zaujímame o jeho prácu, potreby, názory a po nákupe si ešte niekoľkokrát overujeme spokojnosť s produktom.

Ako stojí v článku Uvedomenie 01: Čo je kvalita? A prečo každý o sebe tvrdý, že je najlepší?, za svoje peniaze si zaslúžite viac. Skúste niečo lepšie, skúste ganes.

Pre každého nášho zákazníka

Prezeráte si plejádu našich pracovných nohavíc a rozmýšľate, aký je medzi nimi rozdiel? Bavlna sem, polyester tam, k tomu nejaký 4-cestný streč. A čo ten všitý klin medzi nohami, nebude mi zavadzať? Napíšte / zavolajte a porozprávame sa o tom.

Nie ste si istý, či ste veľkosť 52 alebo 54? Ak ste z okolia Žiliny alebo Trenčína, tak Vám ich prinesieme odskúšať. A pre istotu zoberieme aj 50 a 56.

Váhate, či sú tie Dunlopy skutočne dobré? Povedzte nám čo robíte, a oslovíme našich zákazníkov z rovnakého segmentu, ktorí už používajú tieto gumáky v rovnakých podmienkach. Alebo Vám ponúkneme lepšiu cenu na testovanie a Vy budete ten, ku ktorému sa budeme obracať o názor.

Hľadáte lacné tričko, ktoré má stále dobrú úroveň kvality? Aj to lacné sa dá zohnať kvalitné. Stačí len vedieť kde hľadať a na koho sa obrátiť. Vy sa môžete obrátiť na nás.

Alebo Vás už nebaví každý mesiac kupovať z iného obchodu ponožky? Pracujeme so značkami, ktoré existujú desiatky rokov a ako píšeme v článku o kvalite: „Udržateľnosť je kľúčová“. Čo si objednáte teraz, budete mať aj za rok.

Nákup oblečenia, hlavne toho pracovného, dokáže byť pre veľa ľudí stresujúca aktivita. Ak však máte po svojom boku šikovného asistenta, môže to byť celkom aj zábava.

Kontakt

Kontaktovať nás môžete e-mailom na eshop@ganes.eu alebo telefonicky na čísle 0917 792 077. Využiť môžete aj aplikáciu WhatsApp.

Predajňa

Zastaviť sa môžete aj osobne v našej predajni v Žiline, na ulici Kragujevská 9. (Odkaz na Google Maps)

TOP