Zabudnuté heslo

REGISTRÁCIA

Vládou povolené ochranné respirátory

Na základe zverejnených vyhlásení ministra zdravotníctva bude zakázaný predaj a používanie respirátorov s ventilom ako prostriedku pre ochranu používateľa a okolitej verejnosti pred Koronavírusom COVID-19.

Nami ponúkané certifikované ochranné respirátory typu KN95 a N95 neobsahujú viditeľný ventil. Obsahujú viacero zabudovaných vnútorných filtračných vrstiev, čím je ich účinnosť voči COVID-19 vyššia ako 95%, dostatočne chránia používateľa ako aj jeho okolie pred šírením nákazy a tým pádom sú vysoko žiadúce a aj povolené.

Textilné / papierové rúško

Ako ochráni mňa?

S rúškom je nositeľ chránený nedostatočne, nebezpečné je najmä prenikanie vzduchu okolo rúška. Čiastočne zachytáva kvapôčky od ľudí bez rúška.

Ako ochráni okolie?

Vírusy a ochorenia prenášané kvapôčkami sú vďaka rúšku čiastočne zastavené. Vírus od prenášača sa zachytí v rúšku a šírenie ochorenia sa spomaľuje.

Respirátor s výdychovým ventilom

Ako ochráni mňa?

Pri použití triedy FFP2/3 je nositeľ chránený pred vírusmi a baktériami. Dôležité je správne nasadenie bez prieniku vzduchu okolo respirátora.

Ako ochráni okolie?

Okolie nie je chránené pred vírusmi. Vzduch vydychovaný ventilom nie je filtrovaný a môže obsahovať kvapôčky vírusu a baktérií.

Respirátor bez výdychového ventilu

Ako ochráni mňa?

Pri použití triedy FFP2/3 je nositeľ chránený pred vírusmi a baktériami. Dôležité je správne nasadenie bez prieniku vzduchu okolo respirátora.

Ako ochráni okolie?

Okolie je dostatočne chránené pred vírusmi a baktériami, ktoré respirátor účinne zachytí. Všetok vydychovaný vzduch je filtrovaný.

Pripravte sa na znovu otvorenie svojej prevádzkyCelý článok +10 mája 2020 By Lukáš Mitana in Novinky

Pripravte sa na znovu otvorenie svojej prevádzky

Aj keď sa plánuje otvorenie viacerých zariadení a služieb, opatrnosť a prevencia musí zostať na prvom mieste. Pripravte sa na otvorenie svojej prevádzky dopredu a chráňte seba aj zákazníkov. Aktuálne ponúkame najžiadanejší tovar – predovšetkým jednorazové rukavice nitrilové / latexové, dezinfekcie a antibakteriálne prípravky. Tovar máme skladom, doručujeme do dvoch dní. Kaderníctva, kaviarne aj výdajné
Jednorázové rukavice a antibakteriálne prípravky skladomCelý článok +20 apríla 2020 By Lukáš Mitana in Novinky

Jednorázové rukavice aj antibakteriálne prípravky opäť skladom

Situácia na Slovensku ohľadom ochorenia Covid-19 je stále nejasná. Vládne opatrenia na ochranu ľudí sú pevné a nosenie rúšok či ochranných rukavíc je naďalej nevyhnutné. Ak však patríte medzi ľudí, ktorí sa nevedeli k respirátorom či rukaviciam dopátrať, nezúfajte, naše sklady sú aktuálne plné. Predajňa zavretá, e-shop plne funkčný Naša predajňa ochranného pracovného oblečenia je
TOP

Respirátory skladom! 😷

Predaj bude umožnený iba zdravotníkom a právnickým osobám podľa zákona č. 69/2020 Z.z. Každý z našich zákazníkov pri objednaní ochranných pomôcok kategórie FFP2, FFP3 musí v košíku čestne prehlásiť, že ochranné pomôcky bude používať iba k náplni svojej práce, v súlade s týmto zákonom.